O nas

Dom Wczasowy „Sienkiewiczówka” położony jest w centrum Zakopanego przy ulicy Zamoyskiego. Jest to droga prowadząca z Krupówek w kierunku skoczni Wielkiej Krokwi i Kuźnic – miejsca gdzie swój początek bierze wiele tatrzańskich szlaków, w tym kolej na Kasprowy Wierch. W bliskiej okolicy biegnie Droga pod Reglami – świetne rozwiązanie na piesze wędrówki i rowerowe przejażdżki.

Sienkiewiczówka jest obiektem wybudowanym w stylu regionalnym, a pokoje odnowione po generalnym remoncie dysponują 32 miejscami noclegowymi. Głownie są to pokoje 2 i 1 – osobowe, ale posiadamy także pokój 3 – osobowy. Wszystkie pokoje z łazienkami, TV, darmowym Wi-Fi. W obiekcie znajduje się drewniana jadalnia w stylu zakopiańskim, gdzie serwowane są w cenie noclegu smaczne śniadania w formie bufetu. Bezpłatny parking dla naszych gości znajduje się obok budynku.

Z myślą o naszych Gościach podjęliśmy współpracę z Kartą Tatrzańską zapewniającą zniżki do wielu obiektów rekreacyjnych; wyciągi narciarskie, wypożyczalnie sprzętu, baseny termalne, kina, teatry i wiele innych atrakcji. Zachęcamy do skorzystania z naszych możliwości.

Zapewniamy także zniżki do Centrum Odnowy Biologicznej mieszczącego się w Ośrodku Hyrny przy ul. Piłsudskiego 20. Przy zamówieniu co najmniej 3 zabiegów 5 % rabatu, 6 zabiegów 10 % rabatu.